ورود کاربران


رمز خود را فراموش کرده ام !


تبلیغات


لیست بخش ها

پر بازدیدترین ها
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
    (۵۵,۴۶۱ بازدید)
  • پخش و فروش عمده لوازم التحریر
    (۴۱,۰۷۶ بازدید)
  • ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف اینورتر دربانه
    (۱۹,۵۷۷ بازدید)
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
    (۱۸,۹۰۴ بازدید)
  • گروه تولیدی صنعتی کروز اهر
    (۱۲,۵۴۹ بازدید)
  • پرس تفاله
    (۱۰,۳۴۷ بازدید)
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
    (۹,۶۶۰ بازدید)
  • صنایع فلزی سازه پایا
    (۹,۲۱۱ بازدید)
  • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی شمیلا
    (۹,۰۶۹ بازدید)
  • رنگ نمای سبلان شیمی
    (۸,۶۸۵ بازدید)
  • تعمیرات دستگاه های نجاری
    (۸,۲۰۱ بازدید)
  • تولید و فروش سفره یکبارمصرف
    (۸,۰۶۵ بازدید)
  • فروش انواع ادویه جات و سبزیجات خشک
    (۷,۶۷۸ بازدید)
  • قاب پلاک خودرو
    (۷,۶۵۸ بازدید)
  • آبکاری کروم سخت قربانی
    (۷,۱۹۸ بازدید)
  • آریا تراک میکسر
    (۷,۰۴۲ بازدید)
  • تهران دکوراتیو ف بورس کاغذ دیواری و پارکت
    (۶,۹۳۵ بازدید)
  • دستگاه تست عایقی ، های پات مدل High Pot NG 951
    (۶,۹۱۶ بازدید)
  • آسانسور و درب اتوماتیک در غرب کشور
    (۶,۸۱۹ بازدید)
  • دستگاه تولید ابر و اسفنج و نایلون
    (۶,۷۸۴ بازدید)
  • تجهیزات آتش نشانی آتش مهار ایران
    (۶,۵۷۲ بازدید)
  • چاه ارت ، صاعقه گیر
    (۶,۵۳۱ بازدید)
  • جرثقیل سقفی شرکت تارا صنعت البرز
    (۶,۵۰۱ بازدید)
  • پارس یراق پروفیل
    (۶,۴۳۷ بازدید)
  • ساخت جک پنیوماتیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۴۰۱ بازدید)
  • شارژر باطری سوئیچینگ اتوماتیک مخابراتی 48 ولت 10 آمپر - 48 ...
    (۶,۲۷۳ بازدید)
  • کاتر پلاتر گرافتک ژاپن ce-6000
    (۶,۲۳۹ بازدید)
  • تولیدات روغن کمکی dop و روان کننده های pvc، حلال مشابه 402 و ...
    (۶,۱۹۰ بازدید)
  • گروه صنعتی عرشه کاران
    (۶,۰۶۵ بازدید)
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۰۳۶ بازدید)
  • برشcnc هواگاز و پلاسما، هوابرش cnc ، دستگاه برش هواگاز پلا...
    (۵,۹۲۵ بازدید)
  • فروش اسانس سیب-اسانس مایع سیب-اسانس پودری سیب-APPLE
    (۵,۹۱۱ بازدید)
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
    (۵,۶۱۴ بازدید)
  • اشپیل پیچ پارس
    (۵,۴۸۹ بازدید)
  • فروش اسانس نارگیل-اسانس مایع نارگیل-اسانس پودری نارگیل...
    (۵,۴۳۵ بازدید)
  • پمپ هیدرولیک ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۳۸۲ بازدید)
  • شرکت یبار زادگان جنوب تولید کننده لوله های بتنی و کانال...
    (۵,۳۳۲ بازدید)
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
    (۵,۲۷۳ بازدید)
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
    (۵,۲۶۶ بازدید)
  • شارژر سوئیچینگ فراتاب ، شارژر اتوماتیک صنعتی باطری 12 و...
    (۵,۲۵۴ بازدید)
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
    (۵,۲۲۸ بازدید)
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
    (۵,۲۰۷ بازدید)
  • نمایندگی و مرکز پخش منبع تغذیه سوئیچینگ کف خواب منویل و...
    (۵,۱۸۰ بازدید)
  • آریا صنعت هیوا
    (۵,۱۷۹ بازدید)
  • اکومولاتور هیدرلیک ای پی ای (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۰۸۲ بازدید)
  • آبكاري كرم سخت و حكاكي
    (۴,۹۸۳ بازدید)
  • شارژر باطری 6 ولت و 12 ولت و 24 ولت 10 آمپر
    (۴,۹۷۳ بازدید)
  • فروش اسانس گردو-اسانس مایع گردو-اسانس پودری گردو- walnut
    (۴,۹۶۳ بازدید)
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
    (۴,۹۲۲ بازدید)
  • پیچر رولپلاک نما و شستشوی نما
    (۴,۹۲۱ بازدید)
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
    (۴,۸۸۴ بازدید)
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۸۴۴ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک لوله ای ۳/۴ هاو (پدیده هیدرولیک،پن...
    (۴,۷۷۸ بازدید)
  • شرکت آسانسوری در غرب کشور
    (۴,۵۴۹ بازدید)
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
    (۴,۵۳۹ بازدید)
  • خدمات فنی تاسیساتی البرز
    (۴,۵۲۰ بازدید)
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
    (۴,۵۱۸ بازدید)
  • ثبت شرکت،ثبت برند،جواز تاسیس،طرح توجیهی
    (۴,۴۹۶ بازدید)
  • املاک افتخاری
    (۴,۴۵۶ بازدید)
  • فروش منبع تغذیه کف خواب ، منبع تغذیه ریلی منویل ، مینول ...
    (۴,۴۲۱ بازدید)
  • آرد صنعت ماشین مبتکران
    (۴,۳۴۷ بازدید)
  • فروش ویژه منبع تغذیه ریلی منویل 24 ولت 5 آمپر MW - Mean Well ال...
    (۴,۳۴۶ بازدید)
  • فروش اسانس کارامل-اسانس مایع کارامل-اسانس پودری کارامل...
    (۴,۲۵۵ بازدید)
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
    (۴,۲۵۴ بازدید)
  • تزئینات ساختمانی اخوان
    (۴,۲۱۳ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک ۱/۲ هاو (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک...
    (۴,۱۵۸ بازدید)
  • البرز ساب کول
    (۴,۱۳۶ بازدید)
  • مستر سرویس
    (۴,۱۲۴ بازدید)
  • مرکز پخش لوازم اندازه گیری BEW - فروش پنل میتر BEW - نمایند...
    (۴,۱۲۴ بازدید)
  • تیوپ آکومولاتور هیداک
    (۴,۱۰۲ بازدید)
  • تکساز میکسر
    (۴,۰۶۳ بازدید)
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
    (۴,۰۵۴ بازدید)
  • آجر هلندی
    (۳,۹۹۱ بازدید)
  • جت پرینتر EC-JET جت پرینتر پرسرعت
    (۳,۹۵۲ بازدید)
  • فروش اسانس قهوه-اسانس پودری قهوه-اسانس مایع قهوه Essential E...
    (۳,۹۱۷ بازدید)
  • فروش اسانس خامه-اسانس مایع خامه-اسانس پودری خامه-CREAM
    (۳,۷۸۱ بازدید)
  • فروش سوکت لیفتراکی،مرکز پخش کانکتور باطری اندرسون ،سو...
    (۳,۶۹۴ بازدید)
  • فروش اینترنتی مفصل رزینی و حرارتی 02177327856
    (۳,۶۱۳ بازدید)
  • دستگاه واکس برقی کفش اتوماتیک
    (۳,۵۹۹ بازدید)
  • شیربرقی ایرتک ۳/۲تایوانی (پدیده پنیوماتیک)
    (۳,۵۲۳ بازدید)

آمار سایت
تاریخ تبلیغ بازدید
۷/۲۳ ۰ ۴۱۶
۷/۲۲ ۰ ۵۷۸۳
۷/۲۱ ۰ ۴۲۴۹
۷/۲۰ ۰ ۵۴۳۰
۷/۱۹ ۰ ۵۶۹۲
۷/۱۸ ۰ ۲۹۵۱
۷/۱۷ ۰ ۴۰۲۹
بازدید امروز : 416
بازدید کل : 17500024
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 1433
آنلاین : 47 نفر

اوقات شرعی

انواع رابط های فیبر نوری
کامپیوتر ::خدمات شبکه
بازدید :: 1321
تاریخ انقضا : ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ و ۰۰ دقیقه
آگهی دهنده : اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270
فکس : 021-88854083
استان : تهران شهر : تهران
ایمیل :
آدرس : تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
اشتراک :

مشخصات آگهی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
نام :
ایمیل :
موبایل :
تلفن :
متن :





این آگهی را برای دوستتان ایمیل کنید

ایمیل :



جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود

آگهی تازه

آگهی های اکسین تلکام

آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه



  • شومینه
  • تپس
  • سازورسازه
  • قالان درب
  • ناکو
  • هودمس
  • اشپزخانه
  • لیفتراک
  • استیل رخ
  • دژاردرب
  • اتحاداران

تبلیغات



پشتیبانی

آگهی تصادفی
  • صحافی صداقت
  • دکور سازی غرفه یا استودیو خبری با video wall
  • فروش دستگاه های سختی سنج از معتبرترین کمپانی اروپایی (EM...
  • خدمات پرسکاری
  • فروش سوکت لیفتراکی،مرکز پخش کانکتور باطری اندرسون ،سو...
  • خدمات پرسکاری
  • فروش انواع مکمل های شرکت اوپتیموم Optimum
  • دیاگ مالتی برند لانچ
  • مانیتورینگ تصاویر خود را به مولد تصاویرموزائیکی بسپار...
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y2+2با محور Y ریل مورب جستومی
  • شرکت صبا تصویر کیمیا
  • تابلوسازی هنرگستر
  • پلی وود/پلای وود/تخته زیر پایی/تخته بنایی/تخته
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CFG46D به همراه تارت
  • اجرای پارکینگ با سقف یو پی وی سی upvc با زیرسازی کامل
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CF36X چهار محوره
  • کپسول لاغری اسلیمینگ قرمز ادونسد پیشرفته Slimming Advanced
  • تور مشهد هوایی از شیراز
  • تجهیزات هایپرمارکت و فروشگاه های زنجیره ای
  • ترموستات ریلی - ترموستات تابلو – ترموستات هیتر – ترموس...
  • گینر مس افکت فا Xtreme Mass Effect
  • دیاگ رنو فرانسه Renault CAN Clip
  • تعميرات پاركت
  • دیاگ موتور صنعتی و دریایی ام تی یو MTU
  • فروش فلزیاب | ردیاب | دستگاه طلا ياب | طلایاب تصویری
  • واريابل GOLD STAR, اتوترانس GOLDSTAR, وارياك گلداستار
  • استابيلايزر GOLDSTAR , استابلايزر گلداستار , استبليزر گلدس...
  • مکمل امگا3 مخصوص خوراک اسب،پرشیالین، ایکوآین (روغن کتا...
  • سفر به تایلند با تورهای نذرخ روز تایلند
  • شرکت زیمنس در ایران و اتوماسیون صنعتی زیمنس
  • رفع مشکل افت سرعت و هنگ و Crash سیستم
  • پک لاغری ترمو ایکس ضد اشتها و چربی سوز گیاهی
  • شرکت آروین آذرنگ جنوب
  • دوربین مدار بسته ورتینا
  • دیاگ سیستم ترمز کنور KNORR BREMSE
  • فلوتر سوئيچ CELDUC, فلوتر سویيچ سلدوک , كنترل سطح سلداک, فل...
  • کپسول لاغری نچرال مکس اسلیمینگ آبی
  • تایل سنگریزه ای آلمت نیوزلند برای سقف ویلا، آلاچیق، سر ...
  • ماشین تراش cnc دو محوره به همراه تارت CL46DW ریل مورب جستومی
  • #وكيل متخصص در امور #گمركات _ايران#وكيل_مجرب☎️☎️0212291963...
  • آفر پوکت 7 شب
  • اجرای آردواز، سقف آلاچیق، پوشش سفالی، سقف دکرا، ورق پر...
  • ماشین تراش عمودی CNC چنگ گونگ CV6070E
  • چاپ صنعتی پارس نگین
  • شیر برقی دیافراگمی
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
  • ماشین تراش عمودی CNC چنگ گونگ VTL2000
  • قرص چاقی مگارنج سری جدید و قدیم اصل آمریکا بدون بازگشت
  • فروش و اجاره تلویزیون تبلیغاتی دور زمین
  • فروش مکمل های بدنسازی شرکت ماسل مدز MuscleMeds
  • ساخت اطاقک های شنوایی سنجی
  • خرید اینترنتی پمپ شناور02177327856
  • شرکت ماشین سازی جابر
  • جرثقیل سقفی
  • ماشین تراش پر سرعت ZX325ریل مورب جستومی
  • پوشش سقف شیبدار، پوشش سقف شیروانی، پوشش سقف شینگل
  • ساختمان تاسیسات شهر
  • نمایندگی زیمنس و اتوماسیون صنعتی، فروش پی ال سی زیمنس
  • ترانس اتوماتيك GOLDSTAR , ترانس بوقی گلداستار ، ترانس پله ا...
  • قیمت دستگاه لیزر موهای زاید دایود Diode
  • قیمت اجاره تلویزیون شهری فضای داخلی سالنی و خارجی
  • ماشین تراش cnc پر سرعت حفاری عمودی V8ریل مورب جستومی
  • دستگاه شستشو و تعویض روغن گیربکس تمام اتوماتیک CM-1000
  • دیاگ مرسدس بنز SdConnect Xentry
  • لیست قیمت پمپ آب ، خانگی 02177327856
  • حسابداری، حسابرسی( حسابدار رسمی قوه قضاییه)
  • محصولات شرکت الیمپ Olimp
  • خرید و فروش دستگاه لیزر الکساندرایت موهای زاید
  • نمایندگی دزدگیر ماجیکار ستارخان دلاور
  • گنج یاب | طلایاب | فلزیاب لورنز Z1 | لورنز | Lorenz
  • ساعت مسجدی
  • شركت صنايع ريخته گری سهند آذرين تولید کننده انواع قطعا...
  • شرکت صنایع پخت مشهد
  • شیر برقی بک فیلتر
  • فروش اینترنتی مفصل رزینی و حرارتی 02177327856
  • ویزای شینگن آلمان
  • ماشین CNC چنگ گونگ CVT12580-2R
  • شیر هیدرولیک کارتریج ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
  • ناخن pc200 فورج
  • کفپوش، کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی، کفپوش باشگاهی
  • پرچ شانه دار متحد پرچ
  • بزرگترين معدن سنگ نمک خاور ميانه
  • فروش اسانس زعفران-اسانس مایع زعفران-اسانس پودری- essential s...
  • دیاگ ماشین آلات سنگین لانچ Launch X431
  • دیاگ پورشهPIWIS
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y4با محور Y ریل مورب جستومی
  • دستگاه شستشوی انژکتور دستگاه دیاگ ، شارژ گاز کولر , تعو...
  • امگا 3 + ویتامین ای مولتی نورم آلمان 120 عددی
  • فروش گوساله کیلویی
  • تامین کننده کلیه لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی
  • دیاگ اسکانیا Scania VCI2
  • قفل دیجیتال سامسونگ
  • ماشین CNC چنگ گونگ CK5118D
  • لایسنس اصلی (اورجینال) ویندوز 7، 10، 8.1
  • ماشین تراش cnc چهار محوره CZG46Xریل مورب جستومی
  • کابین فضا
  • تولید و اجرای نمای خارجی ساختمان و طراحی نما
  • دیاگ انواع لیفتراک ها ForkLift Diagnostics
  • خرید لایسنس اورجینال ویندوز، آفیس، سرور
  • ویلانما نمایندگی فروش ورق های طرح سنگریزه ای بام تایل
  • فروش تیشرت در تاپ تیشرت
  • مکمل های غذایی ورزشی مجاز شرکت ماسل تک
  • تور پوکت
  • دیاگ مان کت Man Cats 3 - T200
  • کشو میله ای
  • فروش اسانس آلوئه ورا-اسانس مایع آلوئه ورا -اسانس پودری ...
  • کیان گیربکس
  • آبمیوه گیر خانگی و صنعتی و روغنگیر نادی
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، ZX203 پر سرعت
  • دیاگ ماشین آلات راهسازی و کشاورزی CNH DPA5

استان ها