ورود کاربران


رمز خود را فراموش کرده ام !


تبلیغات


لیست بخش ها

پر بازدیدترین ها
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
    (۵۴,۸۴۲ بازدید)
  • پخش و فروش عمده لوازم التحریر
    (۳۹,۲۴۳ بازدید)
  • ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف اینورتر دربانه
    (۱۹,۰۴۲ بازدید)
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
    (۱۸,۷۷۵ بازدید)
  • گروه تولیدی صنعتی کروز اهر
    (۱۱,۳۸۵ بازدید)
  • پرس تفاله
    (۹,۹۳۰ بازدید)
  • صنایع فلزی سازه پایا
    (۸,۶۰۰ بازدید)
  • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی شمیلا
    (۸,۵۱۵ بازدید)
  • رنگ نمای سبلان شیمی
    (۸,۲۰۳ بازدید)
  • تولید و فروش سفره یکبارمصرف
    (۷,۴۰۳ بازدید)
  • فروش انواع ادویه جات و سبزیجات خشک
    (۷,۱۰۲ بازدید)
  • آبکاری کروم سخت قربانی
    (۶,۷۱۱ بازدید)
  • تهران دکوراتیو ف بورس کاغذ دیواری و پارکت
    (۶,۴۵۱ بازدید)
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
    (۶,۴۴۷ بازدید)
  • آریا تراک میکسر
    (۶,۳۵۳ بازدید)
  • دستگاه تست عایقی ، های پات مدل High Pot NG 951
    (۶,۳۴۱ بازدید)
  • دستگاه تولید ابر و اسفنج و نایلون
    (۶,۱۶۷ بازدید)
  • آسانسور و درب اتوماتیک در غرب کشور
    (۶,۱۶۷ بازدید)
  • تجهیزات آتش نشانی آتش مهار ایران
    (۶,۰۹۶ بازدید)
  • جرثقیل سقفی شرکت تارا صنعت دنیا
    (۵,۹۸۲ بازدید)
  • پارس یراق پروفیل
    (۵,۹۳۴ بازدید)
  • تاک فوم گستر
    (۵,۸۹۸ بازدید)
  • چاه ارت ، صاعقه گیر
    (۵,۸۶۹ بازدید)
  • ساخت جک پنیوماتیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۷۴۶ بازدید)
  • کاتر پلاتر گرافتک ژاپن ce-6000
    (۵,۶۶۹ بازدید)
  • تولیدات روغن کمکی dop و روان کننده های pvc، حلال مشابه 402 و ...
    (۵,۵۸۹ بازدید)
  • شارژر باطری سوئیچینگ اتوماتیک مخابراتی 48 ولت 10 آمپر - 48 ...
    (۵,۵۷۰ بازدید)
  • گروه صنعتی عرشه کاران
    (۵,۵۵۷ بازدید)
  • برشcnc هواگاز و پلاسما، هوابرش cnc ، دستگاه برش هواگاز پلا...
    (۵,۵۵۴ بازدید)
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۴۶۹ بازدید)
  • اشپیل پیچ پارس
    (۵,۰۰۶ بازدید)
  • فروش اسانس سیب-اسانس مایع سیب-اسانس پودری سیب-APPLE
    (۴,۹۵۰ بازدید)
  • شارژر سوئیچینگ فراتاب ، شارژر اتوماتیک صنعتی باطری 12 و...
    (۴,۸۳۳ بازدید)
  • نمایندگی و مرکز پخش منبع تغذیه سوئیچینگ کف خواب منویل و...
    (۴,۸۳۱ بازدید)
  • شرکت یبار زادگان جنوب تولید کننده لوله های بتنی و کانال...
    (۴,۸۲۲ بازدید)
  • پمپ هیدرولیک ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۷۵۶ بازدید)
  • آریا صنعت هیوا
    (۴,۷۲۵ بازدید)
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
    (۴,۷۱۸ بازدید)
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
    (۴,۶۷۶ بازدید)
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
    (۴,۶۵۸ بازدید)
  • فروش اسانس نارگیل-اسانس مایع نارگیل-اسانس پودری نارگیل...
    (۴,۶۰۱ بازدید)
  • اتصالات رامین
    (۴,۵۸۹ بازدید)
  • آبكاري كرم سخت و حكاكي
    (۴,۵۵۳ بازدید)
  • پیچر رولپلاک نما و شستشوی نما
    (۴,۴۸۵ بازدید)
  • اکومولاتور هیدرلیک ای پی ای (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۴۱۵ بازدید)
  • طراحی سیستم های مدیریتی اعتضادی
    (۴,۳۵۰ بازدید)
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
    (۴,۳۴۶ بازدید)
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
    (۴,۳۳۱ بازدید)
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
    (۴,۲۷۹ بازدید)
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
    (۴,۱۸۶ بازدید)
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۱۷۹ بازدید)
  • شارژر باطری 6 ولت و 12 ولت و 24 ولت 10 آمپر
    (۴,۱۵۶ بازدید)
  • شرکت آسانسوری در غرب کشور
    (۴,۰۹۰ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک لوله ای ۳/۴ هاو (پدیده هیدرولیک،پن...
    (۴,۰۶۲ بازدید)
  • املاک افتخاری
    (۴,۰۵۰ بازدید)
  • فروش منبع تغذیه کف خواب ، منبع تغذیه ریلی منویل ، مینول ...
    (۴,۰۳۴ بازدید)
  • خدمات فنی تاسیساتی البرز
    (۴,۰۲۹ بازدید)
  • آرد صنعت ماشین مبتکران
    (۳,۹۲۷ بازدید)
  • فروش ویژه منبع تغذیه ریلی منویل 24 ولت 5 آمپر MW - Mean Well ال...
    (۳,۹۲۶ بازدید)
  • ثبت شرکت،ثبت برند،جواز تاسیس،طرح توجیهی
    (۳,۸۷۳ بازدید)
  • هومن شیمی فام
    (۳,۸۳۸ بازدید)
  • البرز ساب کول
    (۳,۸۰۳ بازدید)
  • فروش اسانس گردو-اسانس مایع گردو-اسانس پودری گردو- walnut
    (۳,۸۰۰ بازدید)
  • تزئینات ساختمانی اخوان
    (۳,۷۹۸ بازدید)
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
    (۳,۷۵۷ بازدید)
  • تکساز میکسر
    (۳,۷۵۳ بازدید)
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
    (۳,۷۳۲ بازدید)
  • مستر سرویس
    (۳,۷۲۱ بازدید)
  • مرکز پخش لوازم اندازه گیری BEW - فروش پنل میتر BEW - نمایند...
    (۳,۶۵۳ بازدید)
  • کارگاه صنعتی میلاد
    (۳,۵۸۳ بازدید)
  • تیوپ آکومولاتور هیداک
    (۳,۵۵۵ بازدید)
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
    (۳,۵۵۴ بازدید)
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
    (۳,۵۳۱ بازدید)
  • جت پرینتر EC-JET جت پرینتر پرسرعت
    (۳,۵۱۹ بازدید)
  • آجر هلندی
    (۳,۵۱۲ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک ۱/۲ هاو (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک...
    (۳,۵۰۷ بازدید)
  • ماشین سازی آسیا
    (۳,۴۶۲ بازدید)
  • فروش اسانس کارامل-اسانس مایع کارامل-اسانس پودری کارامل...
    (۳,۴۵۵ بازدید)
  • پیچ و رول پلاک سنگ نما.نماشویی
    (۳,۳۸۳ بازدید)
  • فروش سوکت لیفتراکی،مرکز پخش کانکتور باطری اندرسون ،سو...
    (۳,۳۰۷ بازدید)

آمار سایت
تاریخ تبلیغ بازدید
۱۱/۲۷ ۰ ۶۲۸
۱۱/۲۶ ۰ ۲۲۵۸
۱۱/۲۵ ۰ ۸۴۰۸
۱۱/۲۴ ۰ ۳۴۱۶
۱۱/۲۳ ۰ ۳۸۱۰
۱۱/۲۲ ۰ ۵۸۴۳
۱۱/۲۱ ۰ ۲۰۸۹
بازدید امروز : 628
بازدید کل : 16576638
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 1385
آنلاین : 46 نفر

اوقات شرعی

انواع رابط های فیبر نوری
کامپیوتر ::خدمات شبکه
بازدید :: 1106
تاریخ انقضا : ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ و ۰۰ دقیقه
آگهی دهنده : اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270
فکس : 021-88854083
استان : تهران شهر : تهران
ایمیل :
آدرس : تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
اشتراک :

مشخصات آگهی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
نام :
ایمیل :
موبایل :
تلفن :
متن :





این آگهی را برای دوستتان ایمیل کنید

ایمیل :



جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود

آگهی تازه

آگهی های اکسین تلکام

آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه



  • شومینه
  • تپس
  • سازورسازه
  • قالان درب
  • ناکو
  • هودمس
  • اشپزخانه
  • لیفتراک
  • استیل رخ
  • دژاردرب
  • اتحاداران

تبلیغات



پشتیبانی

آگهی تصادفی
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y4+2 با محور Y ریل مورب جستومی
  • عرضه دوربین مدار بسته ورتینا
  • وریستور اپکاس ، ارستر اپکس ، ارستر ترکیبی EPCOS ، برقگیر ...
  • ساعت مسجدی
  • قطعات فومی، فوم عایق، فوم بسته بندی، فوم ضربه گیر
  • قالیشویی ادیب
  • خدمات سانترال پاناسونیک
  • فروش اینترنتی پمپ خانگی 02177327856
  • آموزش مبانی علمی و عملی فیبر نوری
  • اجاره ال ای دی
  • شرکت درب چرمی میلاد
  • نمایندگی زیمنس و اتوماسیون صنعتی، فروش پی ال سی زیمنس
  • دیاگ ماشین آلات کشاورزی AGCO
  • محصولات شرکت الیمپ Olimp
  • بهین نو (بنکو) تولیدکننده کش های حلقه‌ ای پنگوئن و پاند...
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
  • كانورتر MEAN WELL , كانورتر MEANWELL , مبدل ولتاژ مین ول , مبدل بر...
  • شرکت رنگسازی ای اج سی،رنگ نما،رنگ
  • مانیتورینگ تصاویر خود را به مولد تصاویرموزائیکی بسپار...
  • پمپ پیستونی ایرانی ۲۱ لیتر توزایران
  • ویلانما نمایندگی فروش دکرا، تاپ تایل، آندولین، آندووی...
  • دستگاه آراف فرکشنال سوزنی Secret RF Fractional
  • استخدام در سایت کاریاب
  • فوم رول، فوم رولی، فوم رول پارکت، فوم سایلنت، قیمت فوم ...
  • کابل ضد آب تخت آبی رنگ مخصوص شناور02177327856
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
  • پوشش گستر شیمی
  • پرچ خاص متحد پرچ
  • کینگ مس رونی کلمن Ronnie Coleman King Mass
  • دیاگ گیربکس آلیسون Allison Doc
  • زیمنس سیماتیک نمایندگی PLC و مینی پی ال سی لوگو زیمنس
  • قرص افزایش وزن و چاقی پاور سیستم Power System
  • لیست قیمت الکتروموتور 02177327856
  • طراحی و اجرای سقف شیبدار ویلا، پوشش سقف ویلا
  • کربو پروتئین 10000 راشن بیر RussianBear 10000 Weight Gainer
  • چربی سوز زنادرین آلتیمیت برای چربی سوزی و کاهش وزن
  • نمایندگی اصل قرص لاغری تنوئید ریتارد
  • پرشر ترانسمیتر اختلاف فشار
  • کارگاه صنعتی میلاد
  • شارژر اتوماتیک صنعتی باطری ، شارژر سوئیچینگ صنعتی باط...
  • پراگرامر خودرویی CG100
  • آریا پلاست
  • کپسول ترکیبی آکای اسلیمور Double Effeet Slimming Capsul Slim
  • پراگرامر خودرویی CG100
  • دستگاه دیاگ برلیانس Brilliance X431
  • دیاگ ماشین آلات کشاورزی کلاس CLASS
  • نيكران بلبرينگ
  • فروش لوازم آرایش در کرج
  • نمایندگی فروش انواع پی ال سی PLC زیمنس در ایران
  • شرکت لیکا بلوک خراسان
  • ویلانما نمایندگی فروش ورق های طرح سنگریزه ای بام تایل
  • تور پاتایا ویژه اسفندماه
  • یوپی اس گلد استار ، UPSیو پی اس APC ال جی LG ، قیمت UPS یو پی اس...
  • کپسول لاغری رویال اسلیم Royal Slim
  • بورس انواع توری استیل گالوانیزه پلاستیکی.ورق مشبک
  • ساعت دیجیتالی بانکی
  • نرم افزار اطلاعات تعمیرگاهی و کاتالوگ قطعات یدکی اسکان...
  • تدارکات صنعتی موسوی
  • فروش اسانس هلو-اسانس مایع هلو-اسانس پودری هلو-PEACH
  • چمن مصنوعی، چمن مصنوعی تزیینی، چمن مصنوعی تزئینی
  • تعمیرات تخصصی LED-LCD-سینمای خانگی
  • فروش دیاگ مزدا - فورد VCM II
  • کپسول لاغری ولکانو Volcano Fitesta ساخت آلمان
  • اره تیزکنی نمونه
  • محصولات آرایشی گابرینی
  • دیاگ سیستم ترمز وابکو WABCO
  • قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ Natural Max Slimming
  • دیاگ پژو – سیتروئن PPS-LEXIA
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
  • کنترل زیمنس نمایندگی زیمنس Siemens در ایران
  • مشاوره و برنامه ریزی کنکور ۹۷
  • تور پوکت
  • ماشین سازی ابداع صنعت البرز
  • صادرات نمك
  • داربست خدابنده
  • موسسه بین المللی هوریزان
  • توليد و پخش نانو عايق رطوبتی
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
  • ساک پتومسافرتی,ساک لهافی,ساک روتختی,کاور بالشت,کاور تش...
  • خدمات رنگ کوره ای (الکترواستاتیک پودری)
  • الكترو موتور عمودي استریم،رم،اس ای ام سی،ممتاز پمپ و ن...
  • دیاگ سیستم ترمز کنور KNORR BREMSE
  • خرید PLC ، بی متال، کلید اتوماتیک و کنتاکتور زیمنس
  • شارژر باتري GOLDSTAR ، شارژر باطري گلداستار ، شارژر اتومات...
  • پخش بلوک ها و تایل های شیشه ای
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
  • دیاگ تخصصی پژو و سیتروئن
  • دیاگ مولتی برند اتل Autel MaxiSys
  • آسانسور و درب اتوماتیک در غرب کشور
  • پمپ پیستونی توزایران ۴۲لیتر (پدیده هیدرولیک)
  • مولتی متر هیوکی ، اهم متر HIOKI، میلی اهم متر کیوریتسو ، م...
  • بازرگانی مهدی
  • فروش فلزیاب | ردیاب | دستگاه طلا ياب | طلایاب تصویری
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CZG46Y3با محور Y، ریل مورب جستومی
  • خرید و فروش کودهای ارگانیک
  • تور تایلند با نرخ های مناسب
  • نماینده انحصاری مته های ورکو Werko
  • فروش مستقیم دستگاه لمینت فوم EVA، دستگاه لمینت هات ملت
  • فنر زن
  • اجرای پارکینگ با سقف یو پی وی سی upvc با زیرسازی کامل
  • دیاگ ماشین آلات راهسازی و کشاورزی CNH DPA5
  • تور قشم نوروز 97
  • آفر ارزان مشهد از شیراز
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، پنج محوره (CY2+2D) با محور Y
  • فروش کتاب های کنکور دست دوم
  • دیاگ مان کت Man Cats 3 - T200
  • فروش ویژه بهترین دستگاه های تصفیه و فیلترهای آب خانگی
  • ال کارنیتین اکستریم 1500 مگا کپس چند ترکیبی الیمپ L-Carnitine
  • رفع نم باضمانت=تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
  • رول فوم، فوم رول، فوم رولی، فوم سایلنت، فوم پارکت، قیمت...

استان ها