ورود کاربران


رمز خود را فراموش کرده ام !


تبلیغات


لیست بخش ها

پر بازدیدترین ها
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
    (۵۴,۹۹۲ بازدید)
  • پخش و فروش عمده لوازم التحریر
    (۳۹,۶۱۴ بازدید)
  • ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف اینورتر دربانه
    (۱۹,۱۹۸ بازدید)
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
    (۱۸,۸۱۱ بازدید)
  • گروه تولیدی صنعتی کروز اهر
    (۱۱,۷۰۳ بازدید)
  • پرس تفاله
    (۱۰,۰۵۳ بازدید)
  • صنایع فلزی سازه پایا
    (۸,۷۵۸ بازدید)
  • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی شمیلا
    (۸,۶۸۰ بازدید)
  • رنگ نمای سبلان شیمی
    (۸,۳۳۳ بازدید)
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
    (۷,۶۴۲ بازدید)
  • تولید و فروش سفره یکبارمصرف
    (۷,۶۰۰ بازدید)
  • فروش انواع ادویه جات و سبزیجات خشک
    (۷,۲۶۱ بازدید)
  • آبکاری کروم سخت قربانی
    (۶,۸۴۸ بازدید)
  • تهران دکوراتیو ف بورس کاغذ دیواری و پارکت
    (۶,۵۸۳ بازدید)
  • آریا تراک میکسر
    (۶,۵۴۴ بازدید)
  • دستگاه تست عایقی ، های پات مدل High Pot NG 951
    (۶,۴۷۶ بازدید)
  • دستگاه تولید ابر و اسفنج و نایلون
    (۶,۳۵۸ بازدید)
  • آسانسور و درب اتوماتیک در غرب کشور
    (۶,۳۴۰ بازدید)
  • تجهیزات آتش نشانی آتش مهار ایران
    (۶,۲۴۹ بازدید)
  • جرثقیل سقفی شرکت تارا صنعت دنیا
    (۶,۱۰۸ بازدید)
  • پارس یراق پروفیل
    (۶,۰۶۹ بازدید)
  • تاک فوم گستر
    (۶,۰۵۷ بازدید)
  • چاه ارت ، صاعقه گیر
    (۶,۰۵۷ بازدید)
  • ساخت جک پنیوماتیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۹۳۰ بازدید)
  • کاتر پلاتر گرافتک ژاپن ce-6000
    (۵,۸۲۴ بازدید)
  • شارژر باطری سوئیچینگ اتوماتیک مخابراتی 48 ولت 10 آمپر - 48 ...
    (۵,۷۵۷ بازدید)
  • تولیدات روغن کمکی dop و روان کننده های pvc، حلال مشابه 402 و ...
    (۵,۷۵۶ بازدید)
  • گروه صنعتی عرشه کاران
    (۵,۷۱۰ بازدید)
  • برشcnc هواگاز و پلاسما، هوابرش cnc ، دستگاه برش هواگاز پلا...
    (۵,۶۵۱ بازدید)
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۶۳۴ بازدید)
  • فروش اسانس سیب-اسانس مایع سیب-اسانس پودری سیب-APPLE
    (۵,۲۳۵ بازدید)
  • اشپیل پیچ پارس
    (۵,۱۶۴ بازدید)
  • شرکت یبار زادگان جنوب تولید کننده لوله های بتنی و کانال...
    (۴,۹۵۸ بازدید)
  • پمپ هیدرولیک ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۹۴۸ بازدید)
  • شارژر سوئیچینگ فراتاب ، شارژر اتوماتیک صنعتی باطری 12 و...
    (۴,۹۴۷ بازدید)
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
    (۴,۹۴۱ بازدید)
  • نمایندگی و مرکز پخش منبع تغذیه سوئیچینگ کف خواب منویل و...
    (۴,۹۱۵ بازدید)
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
    (۴,۸۶۳ بازدید)
  • آریا صنعت هیوا
    (۴,۸۵۶ بازدید)
  • فروش اسانس نارگیل-اسانس مایع نارگیل-اسانس پودری نارگیل...
    (۴,۸۵۶ بازدید)
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
    (۴,۸۱۱ بازدید)
  • اتصالات رامین
    (۴,۷۰۲ بازدید)
  • آبكاري كرم سخت و حكاكي
    (۴,۶۷۶ بازدید)
  • اکومولاتور هیدرلیک ای پی ای (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۶۱۹ بازدید)
  • پیچر رولپلاک نما و شستشوی نما
    (۴,۵۹۸ بازدید)
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
    (۴,۵۹۲ بازدید)
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
    (۴,۵۳۵ بازدید)
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
    (۴,۵۰۵ بازدید)
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
    (۴,۴۹۰ بازدید)
  • طراحی سیستم های مدیریتی اعتضادی
    (۴,۴۶۱ بازدید)
  • شارژر باطری 6 ولت و 12 ولت و 24 ولت 10 آمپر
    (۴,۴۱۵ بازدید)
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۳۷۰ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک لوله ای ۳/۴ هاو (پدیده هیدرولیک،پن...
    (۴,۲۵۵ بازدید)
  • شرکت آسانسوری در غرب کشور
    (۴,۲۲۳ بازدید)
  • خدمات فنی تاسیساتی البرز
    (۴,۱۶۹ بازدید)
  • فروش اسانس گردو-اسانس مایع گردو-اسانس پودری گردو- walnut
    (۴,۱۶۸ بازدید)
  • املاک افتخاری
    (۴,۱۶۶ بازدید)
  • فروش منبع تغذیه کف خواب ، منبع تغذیه ریلی منویل ، مینول ...
    (۴,۱۴۵ بازدید)
  • ثبت شرکت،ثبت برند،جواز تاسیس،طرح توجیهی
    (۴,۰۵۴ بازدید)
  • آرد صنعت ماشین مبتکران
    (۴,۰۴۹ بازدید)
  • فروش ویژه منبع تغذیه ریلی منویل 24 ولت 5 آمپر MW - Mean Well ال...
    (۴,۰۴۸ بازدید)
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
    (۳,۹۸۹ بازدید)
  • هومن شیمی فام
    (۳,۹۲۳ بازدید)
  • تزئینات ساختمانی اخوان
    (۳,۹۱۶ بازدید)
  • البرز ساب کول
    (۳,۸۹۷ بازدید)
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
    (۳,۸۸۱ بازدید)
  • تکساز میکسر
    (۳,۸۳۰ بازدید)
  • مستر سرویس
    (۳,۸۲۸ بازدید)
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
    (۳,۸۲۱ بازدید)
  • مرکز پخش لوازم اندازه گیری BEW - فروش پنل میتر BEW - نمایند...
    (۳,۷۸۵ بازدید)
  • تیوپ آکومولاتور هیداک
    (۳,۷۲۱ بازدید)
  • فروش اسانس کارامل-اسانس مایع کارامل-اسانس پودری کارامل...
    (۳,۷۰۷ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک ۱/۲ هاو (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک...
    (۳,۶۸۴ بازدید)
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
    (۳,۶۸۲ بازدید)
  • کارگاه صنعتی میلاد
    (۳,۶۷۰ بازدید)
  • آجر هلندی
    (۳,۶۴۰ بازدید)
  • جت پرینتر EC-JET جت پرینتر پرسرعت
    (۳,۶۳۸ بازدید)
  • ماشین سازی آسیا
    (۳,۶۱۸ بازدید)
  • پیچ و رول پلاک سنگ نما.نماشویی
    (۳,۵۱۰ بازدید)
  • فروش سوکت لیفتراکی،مرکز پخش کانکتور باطری اندرسون ،سو...
    (۳,۴۲۸ بازدید)

آمار سایت
تاریخ تبلیغ بازدید
۲/۳ ۰ ۴۷۱۲
۲/۲ ۰ ۵۱۵۰
۲/۱ ۰ ۲۷۵۷
۱/۳۱ ۰ ۲۶۵۷
۱/۳۰ ۰ ۴۷۹۷
۱/۲۹ ۰ ۲۳۳۹
۱/۲۸ ۰ ۱۷۹۴
بازدید امروز : 4712
بازدید کل : 16829751
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 1394
آنلاین : 38 نفر

اوقات شرعی

انواع رابط های فیبر نوری
کامپیوتر ::خدمات شبکه
بازدید :: 1166
تاریخ انقضا : ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ و ۰۰ دقیقه
آگهی دهنده : اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270
فکس : 021-88854083
استان : تهران شهر : تهران
ایمیل :
آدرس : تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
اشتراک :

مشخصات آگهی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
نام :
ایمیل :
موبایل :
تلفن :
متن :





این آگهی را برای دوستتان ایمیل کنید

ایمیل :



جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود

آگهی تازه

آگهی های اکسین تلکام

آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه



  • شومینه
  • تپس
  • سازورسازه
  • قالان درب
  • ناکو
  • هودمس
  • اشپزخانه
  • لیفتراک
  • استیل رخ
  • دژاردرب
  • اتحاداران

تبلیغات



پشتیبانی

آگهی تصادفی
  • بازرگانی حسین لو
  • فروش اسانس موز-اسانس پودری موز-اسانس مایع موز essential banana-
  • سلکتور زیمنس ، سلکتور سوئیچ SIEMENS، کلید گردان کاریران ، ...
  • فروش بازی های تور و طناب شامل تجهیزات مدرن بازی کودکان
  • طراحی و اجرای سقف ویلا با ارائه نقشه سه بعدی و 10 سال گار...
  • فروش مکمل های غذایی ورزشی ام پی
  • کپسول جینگو تقویت حافظه، هوشیاری و بیداری ساخت آلمان
  • هومن شیمی فام
  • تكنو زيمنس نمایندگی فروش PLC زیمنس و اتوماسیون زیمنس
  • توری بافی رضایی
  • تولید و فروش روغن ارده به شیوه ی سنتی
  • فروش زنجیر بیل غول پیکر
  • پمپ هیدرولیک رادیال ۷/۵ لیتر توزایران
  • کیف همراه بیمار,کیف بیمارستانی,پک بهداشتی بیمار,کیف به...
  • نرم افزار حسابداری ویژه رستوران ها و فست فودهای سازه حس...
  • لایسنس اورجینال ویندوز سرور 2016 و 2012
  • Hydraulic Control Valve
  • فروش مکمل های بدنسازی شرکت ماسل مدز MuscleMeds
  • خرید و فروش دستگاه لیزر الکساندرایت موهای زاید
  • شیربرقی ایرتک ۳/۲تایوانی (پدیده پنیوماتیک)
  • تور استانبول
  • راهنمای سفر به روسیه مسکو
  • پیور آمریکن گینر فیتمکس FitMax Pure American Gainer
  • فیلر نوشابه در قوطی آلومینیمی
  • ارزانترين قيمت کولرگازي اينورتر کم مصرف اجنرال با گارا...
  • شرکت یبار زادگان جنوب تولید کننده لوله های بتنی و کانال...
  • انواع تجهیزات فیبر نوری
  • خدمات پرسکاری
  • فروش ویژه دیاگ مولتی برند لانچ اندروید X431 Pro3
  • اسلیپ رینگ MORGAN ، کلکتور مرگان ، جاذغالی MORGAN ، جاروبک مو...
  • ساندویچ پانل
  • قفل دیجیتال سامسونگ
  • دیاگ مولتی برند اتل Autel MaxiSys
  • لیست قیمت الکتروموتور 02177327856
  • دكتر زهرا ميراشه
  • لولا اهنی
  • کپسول لاغری فت بلاک ضد اشتها و چربی سوز کاملا گیاهی
  • کابل فیبر نوری اکسین OXIN شهید قندی و نگزنس Nexans
  • پرابSCHUTZINGER ، سر پراب شویت زینگر ، سیم رابط شوئیت زینگر ...
  • کپسول کاهش وزن و لاغری ترمو اسپید
  • پرچ چکشی متحد پرچ
  • اتصالات رامین
  • منبع تغذیه مین ول ، منابع تغذیه مین ویل ، منبع تغذیه تاب...
  • دوربین مداربسته سامسونگ
  • طراحي و ساخت انواع كابينت اشپز خانه
  • رطوبت سنج دما سنج وتایمر
  • کانکس
  • دیاگ خودروهای خارجی Vpecker / Xtuner
  • کپسول لاغری رویال اسلیم Royal Slim
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CFG56دو محوره
  • کپسول پاکسازی کامل بدن ساخت کشور آلمان
  • vickers pvb 20 (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
  • پمپ پیستونی توزایران ۴۲لیتر (پدیده هیدرولیک)
  • بالانسر RR-33
  • دیاگ سیستم ترمز وابکو WABCO
  • تلویزیون شهری و پخش دستگاههای دیجیتال جهت پخش مسابقات ...
  • صادرات نمك
  • دیاگ مان کت Man Cats 3 - T200
  • دستگاه فلزیاب | گنج یاب | طلایاب | اکیورت لوکاتورز | Accuratel...
  • فروش دستگاه ترنچر (کانال کن) T800
  • تور کیش ویژه نوروز 97
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
  • لاغری سریع و آب کننده شکم و پهلو ترانسفورم EVL
  • فروش دستگاه دیاگ کوماتسو InLine 6
  • قرص لاغری فست اسلیمینگ Fast Slimming ضد اشتها و لاغری
  • کپسول لاغری مجیک اسلیم Magic Slim کاملا گیاهی
  • تلفن تحت شبکه SIP , IP
  • بازرگانی مهدی
  • کپسول لاغری فست اسلیمینگ Fast Slimming
  • دیاگ کامنز (دیاگ کامینز) Inline 5/6/7
  • دیاگ تراکتور فرگوسن Massey Ferguson
  • پمپ پیستونی ایرانی ۲۱ لیتر توزایران
  • اسکافلد/داربست مثلثی/داربست چکشی/تولید کننده
  • شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)
  • فروش دیاگ مزدا - فورد VCM II
  • پوشش گستر شیمی
  • قرص لاغری سرکه سیب گارسینیا کامبوجیا لاغری 7 الی 10 کیلو ...
  • تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه بیومکانیک
  • دیاگ رنو تراکس Renault Truck DXI/DCI
  • فروش ویژه پک 4 کانال آنالوگ دوربین مداربسته اسپرادو
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
  • دیاگ کامینزInline
  • کرکره برقی آرتا (فروش مستقیم کارخانه)درب آکاردئونی
  • سیل القایی تکسیل
  • فروش شهرک پارک ترافیک کودکان در شادی آفرین
  • اجاره تلویزیون شهری در سراسر کشور
  • شیربرقی rexroth
  • تور آنکارا
  • دوره کنترل و ابزار دقیق - 120 ساعت
  • جهان چرخ
  • شبکه کامپیوتری و دوربین مدار بسته
  • حلال نفت بی بو ، حلال معادل 402 ، حلال نفت ، فروش حلال نفت ...
  • اجرای کابینت کوارتز
  • کارخانه اجرنما ممتاز اصفهان|09135145464|
  • میخ پرچ انبری متحد پرچ
  • هیدرولیک و پنوماتیک TORK
  • رتبه بندی ،تامین نیرو فنی مهندسی
  • قاشق چنگال
  • شارژر باتري GOLDSTAR ، شارژر باطري گلداستار ، شارژر اتومات...
  • ماشین تراش پر سرعت ZX204 ریل مورب جستومی
  • ساخت و نصب سوله از پی تا کلید
  • فروشگاه ملکی: قرص چاقی جی فست اکستریم G-Fast EXTREME
  • تلویزیون شهری منحنی و دوار
  • فروش طلایاب | ردیاب | فلزیاب | گلد دیتکتورز | آلمان | Gold Dete...
  • تور کیش هوایی از ساری
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CFG46 دو محوره
  • فروش اسانس شکلات-اسانس پودری شکلات –اسانس مایع شکلات- c...
  • تور ارزان قشم ویژه 4 شب
  • ویدئو وال در نمایشگاه های بین المللی ساختمان و صنع
  • کپسول چاقی تستوفکس تستو اف ایکس TestoFX

استان ها