ورود کاربران


رمز خود را فراموش کرده ام !


تبلیغات


لیست بخش ها

پر بازدیدترین ها
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
    (۵۶,۷۱۸ بازدید)
  • مبلمان ژیگس
    (۲۵,۴۰۳ بازدید)
  • ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف اینورتر دربانه
    (۲۰,۳۶۴ بازدید)
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
    (۱۹,۱۶۶ بازدید)
  • گروه تولیدی صنعتی کروز اهر
    (۱۴,۲۰۹ بازدید)
  • شرکت آذر تیغه تبریز
    (۱۳,۶۵۷ بازدید)
  • تعمیرگاه فوق تخصصی ماهر
    (۱۲,۱۹۱ بازدید)
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
    (۱۰,۹۲۵ بازدید)
  • صنایع فلزی سازه پایا
    (۱۰,۰۸۳ بازدید)
  • تعمیرات دستگاه های نجاری
    (۱۰,۰۷۶ بازدید)
  • فروش سفره یکبار مصرف فیلجون
    (۹,۱۰۶ بازدید)
  • فروش انواع ادویه جات و سبزیجات خشک
    (۸,۶۳۶ بازدید)
  • آریا تراک میکسر
    (۸,۵۴۳ بازدید)
  • دستگاه تست عایقی ، های پات مدل High Pot NG 951
    (۷,۸۰۱ بازدید)
  • دستگاه تولید ابر و اسفنج و نایلون
    (۷,۷۷۹ بازدید)
  • جرثقیل سقفی شرکت تارا صنعت البرز
    (۷,۷۷۰ بازدید)
  • تهران دکوراتیو ف بورس کاغذ دیواری و پارکت
    (۷,۷۶۲ بازدید)
  • چاه ارت ، صاعقه گیر
    (۷,۵۹۹ بازدید)
  • ساخت جک پنیوماتیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۷,۵۲۷ بازدید)
  • فروش اسانس سیب-اسانس مایع سیب-اسانس پودری سیب-APPLE
    (۷,۴۸۳ بازدید)
  • استودیو تصویربرداری مردمک
    (۷,۴۲۸ بازدید)
  • کاتر پلاتر گرافتک ژاپن ce-6000
    (۷,۴۱۰ بازدید)
  • پارس یراق پروفیل
    (۷,۴۰۶ بازدید)
  • تجهیزات آتش نشانی آتش مهار ایران
    (۷,۳۵۱ بازدید)
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
    (۷,۳۳۶ بازدید)
  • تولیدات روغن کمکی dop و روان کننده های pvc، حلال مشابه 402 و ...
    (۷,۱۴۷ بازدید)
  • گروه صنعتی عرشه کاران
    (۶,۹۷۹ بازدید)
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۹۴۱ بازدید)
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
    (۶,۹۰۱ بازدید)
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
    (۶,۸۵۰ بازدید)
  • فروش اسانس گردو-اسانس مایع گردو-اسانس پودری گردو- walnut
    (۶,۸۳۳ بازدید)
  • شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مینا
    (۶,۷۷۹ بازدید)
  • فروش اسانس نارگیل-اسانس مایع نارگیل-اسانس پودری نارگیل...
    (۶,۷۵۵ بازدید)
  • قوطی سازی آدا
    (۶,۷۴۲ بازدید)
  • بزرگترین تولید کننده و صادر کننده دستگاه های آجیل در ای...
    (۶,۶۷۶ بازدید)
  • توری حصاری (فنس) حسینی
    (۶,۶۵۹ بازدید)
  • گروه صنعتی سرامیک نسوز پارمیدا
    (۶,۶۵۵ بازدید)
  • شرکت یبار زادگان جنوب
    (۶,۶۴۳ بازدید)
  • فنر لول ریما
    (۶,۶۰۱ بازدید)
  • برشcnc هواگاز و پلاسما، هوابرش cnc ، دستگاه برش هواگاز پلا...
    (۶,۵۲۸ بازدید)
  • پمپ هیدرولیک ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۵۱۳ بازدید)
  • شارژر باطری 6 ولت و 12 ولت و 24 ولت 10 آمپر
    (۶,۴۷۵ بازدید)
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
    (۶,۴۵۲ بازدید)
  • اشپیل پیچ پارس
    (۶,۲۰۹ بازدید)
  • اکومولاتور هیدرلیک ای پی ای (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۱۹۵ بازدید)
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
    (۶,۱۵۲ بازدید)
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
    (۶,۱۱۸ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک لوله ای ۳/۴ هاو (پدیده هیدرولیک،پن...
    (۶,۰۷۴ بازدید)
  • آریا صنعت هیوا
    (۶,۰۰۵ بازدید)
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
    (۶,۰۰۱ بازدید)
  • سندبلاست گلستان
    (۵,۹۵۲ بازدید)
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۹۴۹ بازدید)
  • شارژر سوئیچینگ فراتاب ، شارژر اتوماتیک صنعتی باطری 12 و...
    (۵,۹۲۶ بازدید)
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
    (۵,۹۱۶ بازدید)
  • نمایندگی و مرکز پخش منبع تغذیه سوئیچینگ کف خواب منویل و...
    (۵,۸۲۲ بازدید)
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
    (۵,۶۴۹ بازدید)
  • فروش اسانس کارامل-اسانس مایع کارامل-اسانس پودری کارامل...
    (۵,۶۰۴ بازدید)
  • کانکس سازی آذر پارلا
    (۵,۴۸۶ بازدید)
  • فروشگاه اسدزاده
    (۵,۴۷۶ بازدید)
  • صفحه کورین
    (۵,۳۲۵ بازدید)
  • فروش اسانس قهوه-اسانس پودری قهوه-اسانس مایع قهوه Essential E...
    (۵,۲۶۲ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک ۱/۲ هاو (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک...
    (۵,۱۹۸ بازدید)
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
    (۵,۱۹۵ بازدید)
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
    (۵,۱۹۰ بازدید)
  • املاک افتخاری
    (۵,۱۸۹ بازدید)
  • فروش منبع تغذیه کف خواب ، منبع تغذیه ریلی منویل ، مینول ...
    (۵,۱۵۲ بازدید)
  • فروش اسانس خامه-اسانس مایع خامه-اسانس پودری خامه-CREAM
    (۵,۰۵۵ بازدید)
  • مرکز پخش لوازم اندازه گیری BEW - فروش پنل میتر BEW - نمایند...
    (۵,۰۴۷ بازدید)
  • تیوپ آکومولاتور هیداک
    (۵,۰۰۳ بازدید)
  • پخش لوله و اتصالات حسنی
    (۴,۹۶۵ بازدید)
  • فروش ویژه منبع تغذیه ریلی منویل 24 ولت 5 آمپر MW - Mean Well ال...
    (۴,۹۵۴ بازدید)
  • تزئینات ساختمانی اخوان
    (۴,۹۴۰ بازدید)
  • مستر سرویس
    (۴,۹۲۸ بازدید)
  • فروش اسانس برگاموت-برگاموت-چایی-رنگ چایی- عصاره چایی - be...
    (۴,۷۴۰ بازدید)
  • فروش اسانس زعفران-اسانس مایع زعفران-اسانس پودری- essential s...
    (۴,۵۸۸ بازدید)
  • گروه صنعتی آرین لیبهر
    (۴,۵۵۳ بازدید)
  • شیربرقی ایرتک ۳/۲تایوانی (پدیده پنیوماتیک)
    (۴,۵۳۲ بازدید)
  • کارخانه صنعتی نورد سازان
    (۴,۵۲۸ بازدید)
  • شرکت پاک فرم البرز
    (۴,۵۲۴ بازدید)
  • فروش اینترنتی مفصل رزینی و حرارتی 02177327856
    (۴,۴۹۵ بازدید)

آمار سایت
تاریخ تبلیغ بازدید
۱۰/۲۹ ۰ ۶۴۵
۱۰/۲۸ ۰ ۲۰۴۶
۱۰/۲۷ ۵ ۲۲۸۹
۱۰/۲۶ ۰ ۶۴۱۸
۱۰/۲۵ ۰ ۷۲۷۵
۱۰/۲۴ ۰ ۵۱۲۸
۱۰/۲۳ ۴ ۳۷۷۵
بازدید امروز : 645
بازدید کل : 19287329
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 1618
آنلاین : 21 نفر

اوقات شرعی

انواع رابط های فیبر نوری
کامپیوتر ::خدمات شبکه
بازدید :: 1713
تاریخ انقضا : ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ و ۰۰ دقیقه
آگهی دهنده : اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270
فکس : 021-88854083
استان : تهران شهر : تهران
ایمیل :
آدرس : تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
اشتراک :

مشخصات آگهی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
نام :
ایمیل :
موبایل :
تلفن :
متن :





این آگهی را برای دوستتان ایمیل کنید

ایمیل :



جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود

آگهی تازه

آگهی های اکسین تلکام

آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه



  • شومینه
  • تپس
  • سازورسازه
  • قالان درب
  • ناکو
  • هودمس
  • اشپزخانه
  • لیفتراک
  • استیل رخ
  • دژاردرب
  • اتحاداران

تبلیغات



پشتیبانی

آگهی تصادفی
  • دستگاه دایود لیزرVikini Diode Laser
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
  • پرابSCHUTZINGER ، سر پراب شویت زینگر ، سیم رابط شوئیت زینگر ...
  • دیاگ تخصصی هیوندا و کیا GDS آپدیت و برنامه ریزی آنلاین
  • خرید بیمه عمر پاسارگاد
  • فروش دستگاه دیاگ کوماتسو InLine 6
  • قابل توجه همکاران گرامی
  • تولید و فروش تیوپ یخمک (نوشمک) و دستگاه یخمک پرکن
  • تایل های سنگریزه ای طرح سفال، سقف های شیب دار ویلا
  • لایسنس آفیس اورجینال 2013 و 2016 Office
  • اتوماسیون صنعتی زیمنس در تهران
  • قفل های دیجیتال بارمان
  • مانتو
  • پرچ خاص متحد پرچ
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
  • دستگاه ادبلو باکس Adblue Box
  • ژل رویال معجزه ای از طبیعت برای جوانی، شادابی و سلامت ش...
  • کوله پشتی,کیف مدارس,کوله مدارس,کوله باشگاهی,کیف مدرسه ...
  • بهترین خریدار کاغذ باطله | ضایعات کاغذ| کتاب باطله
  • مخزن فشار آب خانگی فرات ترکیه یکسال ضمانت تعویض02177327856
  • پخش مواد غذایی عمده کرج و شهریار و تهران و ایران
  • فروش دستگاه تزریق
  • پی ال سی زیمنس S7 و مینی پی ال سی لوگو زیمنس
  • الكترو موتور عمودي استریم،رم،اس ای ام سی،ممتاز پمپ و ن...
  • لیست قیمت شناور گرین پمپ و فرات 02177327856
  • کپسول لاغری ترمو اسپید جدید الیمپ Thermo Speed Olimp
  • آغاز فروش ويژه عمده نقدي
  • بورس استیل ربیعی
  • دکور سازی غرفه یا استودیو خبری با video wall
  • کارشناسی رایگان جهت تجهیز چاههای عمیق آب
  • جرثقیل بازویی
  • چربی سوز زنادرین آلتیمیت برای چربی سوزی و کاهش وزن
  • فروش ویژه پک 4 کانال دوربین مداربسته اسپرادو AHD
  • ماشین CNC چنگ گونگ XK5756
  • دیاگ کامنز ( دیاگ کامینز) Inline 5/6/7
  • تجهیزکاران نامدار خاور
  • لوازم ورزشی، لوازم شنا، لوازم یوگا و ایروبیک، استپ ایر...
  • ماشین تراش ریل مورب جستومی JSTOMI, CNC SLANT BED LATHE CF36,
  • كارخانه تولید نمك صنعتي و نمك خوراكي
  • دفتر فنی مهندسی درخشان
  • اموزش چاپ سیلک - دستگاه چاپ سيلک اسکرين - دستگاه مهرساز...
  • ساعت مسجدی
  • خرید بیمه عمر پاسارگاد
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
  • گینر اکستریم ای پی آی API Gainer Xtreme
  • فـروش واجـاره تلویزیون های غول پیـکرشهـری/ LED
  • ماشین CNC چنگ گونگ C5116E
  • تكنو زيمنس نمایندگی فروش PLC زیمنس و اتوماسیون زیمنس
  • آبکاری کروم سخت قربانی
  • لیست قیمت پمپ آب ، خانگی 02177327856
  • نرم افزار مایکروکت هیوندا و کیا Microcat V6/Normal
  • ایران کوماتسو محصولات مورد نیاز شما را تامین می کند
  • دیاگ ماشین آلات سنگین لانچ Launch X431
  • فروش انواع کولرگازی کم مصرف دربانه
  • ابزارجوش وبرش برناصدر
  • کربو پروتئین پرو گینر اپتیموم Optimum Nutrition Pro Gainer
  • برش لیزری ورق پلکسی
  • لیست قیمت الکتروموتور 02177327856
  • ابزارجوش وبرش برناصدر
  • #وكيل متخصص در امور #گمركات _ايران#وكيل_مجرب☎️☎️0212291963...
  • تور کیش هوایی از ساری
  • اجرای پارکینگ با سقف یو پی وی سی upvc با زیرسازی کامل
  • ویزای شینگن یونان
  • اسانس پودری پرتقال
  • فروش دستگاه طلا یاب تصویری | طلایاب حرفه ای | فلزیاب
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
  • لیست قیمت کفکش 02177327856
  • شرکت تولیدی عمرانی نمای مینرال 09123760833ehc
  • گریتینگ گالوانیزه (نيكوفن پرشين)
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CFG46X چهار محوره
  • خرید بیمه عمر پاسارگاد
  • فـروش واجـاره تلویزیون های شهری مخصوص مراسم های مذهبی
  • تلویزیون شهری منحنی، محدب، مقعر و دوار
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y4+2 با محور Y ریل مورب جستومی
  • طراحی و اجرای سقف شیبدار ویلا، پوشش سقف ویلا
  • مرکز پخش تیغه گریدر اصل کانادا
  • فوم رول، فوم رولی، فوم رول پارکت، فوم سایلنت، قیمت فوم ...
  • شیر پنوماتیکی 5/3 ایتالیایی (پدیده پنیوماتیک)
  • حسابداری، حسابرسی( حسابدار رسمی قوه قضاییه)
  • فروش میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، ایرهاکی، بیلیارد
  • تور مشهد هوایی از شیراز
  • زیمنس تهران فروش PLC، درایو و سافت استارتر زیمنس
  • کارخانه قالیشویی ادیب
  • قطعات فومی، فوم عایق، فوم بسته بندی، فوم ضربه گیر
  • کپسول لاغری فست اسلیمینگ Fast Slimming
  • منبع تغذیه مین ول ، منابع تغذیه مین ویل ، منبع تغذیه تاب...
  • شرکت عایق نسوز تیلار تالش
  • فروش کفپوش، کفپوش گرانولی، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارکی
  • فروش و اجاره تلویزیون های شهری ، ویژه ی غرفه های نمایشگ...
  • شرکت مروارید بندر پل(gypol)
  • ورق فوم، ورق فوم EVA، ورق فوم صنعتی، فوم پلی اتیلن
  • صنایع شیشه جهان نما
  • اسلیپ رینگ MORGAN ، کلکتور مرگان ، جاذغالی MORGAN ، جاروبک مو...
  • دیاگ کامینزInline
  • قرص لاغری تنوئید ریتارد Tenuated Retard 30 tablets
  • پمپ پیستونی کوچک ۱/۵ لیتر توزایران
  • بهین نو تولیدکننده کش حلقه ای، کش پول،کش بسته بندی
  • قرص لاغری آدیوس طلایی اصل Gold Adios
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
  • مشاور ایزو
  • فروش ویژه دیاگ مولتی برند لانچ اندروید X431 Pro3
  • هود شیمیایی به آزماسکوسامان
  • خرید بیمه عمر پاسارگاد
  • کانکس
  • فروش موادصنعتی و متالوگرافی
  • دیاگ موتور صنعتی و دریایی ام تی یو MTU
  • امگا 3 + ویتامین ای مولتی نورم آلمان 120 عددی
  • تست چاه ارت تاییدیه چاه ارت 09197050689
  • ثبت شرکت در انگلستان، ثبت شرکت در انگلیس
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y3با محور Y ریل مورب جستومی

استان ها