ورود کاربران


رمز خود را فراموش کرده ام !


تبلیغات


لیست بخش ها

پر بازدیدترین ها
  • تعمیرات ابزارآلات بادی
    (۵۵,۱۳۰ بازدید)
  • پخش و فروش عمده لوازم التحریر
    (۳۹,۹۷۱ بازدید)
  • ارزانترین قیمت کولرگازی کم مصرف اینورتر دربانه
    (۱۹,۳۳۵ بازدید)
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
    (۱۸,۸۴۴ بازدید)
  • گروه تولیدی صنعتی کروز اهر
    (۱۲,۰۰۰ بازدید)
  • پرس تفاله
    (۱۰,۱۵۴ بازدید)
  • صنایع فلزی سازه پایا
    (۸,۸۹۹ بازدید)
  • آموزشگاه شیرینی پزی و آشپزی شمیلا
    (۸,۸۱۷ بازدید)
  • فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
    (۸,۵۹۹ بازدید)
  • رنگ نمای سبلان شیمی
    (۸,۴۵۱ بازدید)
  • تولید و فروش سفره یکبارمصرف
    (۷,۷۵۹ بازدید)
  • فروش انواع ادویه جات و سبزیجات خشک
    (۷,۴۱۷ بازدید)
  • آبکاری کروم سخت قربانی
    (۶,۹۷۲ بازدید)
  • آریا تراک میکسر
    (۶,۷۳۲ بازدید)
  • تهران دکوراتیو ف بورس کاغذ دیواری و پارکت
    (۶,۷۰۱ بازدید)
  • دستگاه تست عایقی ، های پات مدل High Pot NG 951
    (۶,۶۰۳ بازدید)
  • دستگاه تولید ابر و اسفنج و نایلون
    (۶,۵۰۴ بازدید)
  • آسانسور و درب اتوماتیک در غرب کشور
    (۶,۴۸۷ بازدید)
  • تجهیزات آتش نشانی آتش مهار ایران
    (۶,۳۷۳ بازدید)
  • چاه ارت ، صاعقه گیر
    (۶,۲۴۳ بازدید)
  • جرثقیل سقفی شرکت تارا صنعت دنیا
    (۶,۲۲۳ بازدید)
  • پارس یراق پروفیل
    (۶,۱۸۷ بازدید)
  • تاک فوم گستر
    (۶,۱۷۳ بازدید)
  • ساخت جک پنیوماتیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۶,۰۷۱ بازدید)
  • کاتر پلاتر گرافتک ژاپن ce-6000
    (۵,۹۵۶ بازدید)
  • شارژر باطری سوئیچینگ اتوماتیک مخابراتی 48 ولت 10 آمپر - 48 ...
    (۵,۹۱۹ بازدید)
  • تولیدات روغن کمکی dop و روان کننده های pvc، حلال مشابه 402 و ...
    (۵,۹۰۳ بازدید)
  • گروه صنعتی عرشه کاران
    (۵,۸۳۸ بازدید)
  • ساخت جک هیدرولیک (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۷۴۲ بازدید)
  • برشcnc هواگاز و پلاسما، هوابرش cnc ، دستگاه برش هواگاز پلا...
    (۵,۷۳۰ بازدید)
  • فروش اسانس سیب-اسانس مایع سیب-اسانس پودری سیب-APPLE
    (۵,۴۴۱ بازدید)
  • اشپیل پیچ پارس
    (۵,۲۸۸ بازدید)
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
    (۵,۱۲۶ بازدید)
  • پمپ هیدرولیک ویکرز (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۵,۰۸۸ بازدید)
  • شرکت یبار زادگان جنوب تولید کننده لوله های بتنی و کانال...
    (۵,۰۸۴ بازدید)
  • شارژر سوئیچینگ فراتاب ، شارژر اتوماتیک صنعتی باطری 12 و...
    (۵,۰۳۷ بازدید)
  • فروش اسانس نارگیل-اسانس مایع نارگیل-اسانس پودری نارگیل...
    (۵,۰۳۱ بازدید)
  • نمایندگی و مرکز پخش منبع تغذیه سوئیچینگ کف خواب منویل و...
    (۴,۹۸۶ بازدید)
  • شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز
    (۴,۹۸۴ بازدید)
  • آریا صنعت هیوا
    (۴,۹۷۱ بازدید)
  • دستگاه معدن یاب | حفره یاب | گنج یاب نقطه زن | فلزیاب تصوی...
    (۴,۹۲۷ بازدید)
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
    (۴,۸۰۱ بازدید)
  • اتصالات رامین
    (۴,۸۰۰ بازدید)
  • آبكاري كرم سخت و حكاكي
    (۴,۷۹۲ بازدید)
  • فروش اسانس آلبالو-اسانس مایع آلبالو-اسانس پودری آلبالو
    (۴,۷۷۱ بازدید)
  • اکومولاتور هیدرلیک ای پی ای (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۷۶۸ بازدید)
  • پیچر رولپلاک نما و شستشوی نما
    (۴,۶۹۵ بازدید)
  • هیدروموتورهای پیستونی پارکر (پدیده هیدرولیک،پنیوماتی...
    (۴,۶۳۰ بازدید)
  • گیت بازرسی فلزیاب و گیت ایکس ری
    (۴,۶۱۴ بازدید)
  • شارژر باطری 6 ولت و 12 ولت و 24 ولت 10 آمپر
    (۴,۵۷۵ بازدید)
  • طراحی سیستم های مدیریتی اعتضادی
    (۴,۵۵۱ بازدید)
  • شیر پروپشنال هیدرولیک آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک)
    (۴,۵۱۰ بازدید)
  • فروش اسانس گردو-اسانس مایع گردو-اسانس پودری گردو- walnut
    (۴,۴۲۲ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک لوله ای ۳/۴ هاو (پدیده هیدرولیک،پن...
    (۴,۴۰۵ بازدید)
  • شرکت آسانسوری در غرب کشور
    (۴,۳۳۶ بازدید)
  • خدمات فنی تاسیساتی البرز
    (۴,۲۸۹ بازدید)
  • املاک افتخاری
    (۴,۲۶۱ بازدید)
  • فروش منبع تغذیه کف خواب ، منبع تغذیه ریلی منویل ، مینول ...
    (۴,۲۴۱ بازدید)
  • ثبت شرکت،ثبت برند،جواز تاسیس،طرح توجیهی
    (۴,۱۹۳ بازدید)
  • فروش ویژه منبع تغذیه ریلی منویل 24 ولت 5 آمپر MW - Mean Well ال...
    (۴,۱۵۶ بازدید)
  • آرد صنعت ماشین مبتکران
    (۴,۱۵۲ بازدید)
  • فروش لسیتین سویا اسانس های خوراکی پکتین برگاموت پودر ...
    (۴,۱۵۲ بازدید)
  • فروش اسانس وانیل-اسانس پودری وانیل-اسانس وانیل مایع vanil...
    (۴,۰۴۳ بازدید)
  • تزئینات ساختمانی اخوان
    (۴,۰۲۸ بازدید)
  • هومن شیمی فام
    (۴,۰۰۸ بازدید)
  • شیر پروپرشنال هیدرولیک ۱/۲ آتوس (پدیده هیدرولیک،پنیوم...
    (۳,۹۸۰ بازدید)
  • البرز ساب کول
    (۳,۹۷۳ بازدید)
  • مستر سرویس
    (۳,۹۲۱ بازدید)
  • تکساز میکسر
    (۳,۹۰۲ بازدید)
  • فروش اسانس کارامل-اسانس مایع کارامل-اسانس پودری کارامل...
    (۳,۹۰۰ بازدید)
  • مرکز پخش لوازم اندازه گیری BEW - فروش پنل میتر BEW - نمایند...
    (۳,۸۹۰ بازدید)
  • تیوپ آکومولاتور هیداک
    (۳,۸۴۴ بازدید)
  • شیر فشارشکن هیدرولیک ۱/۲ هاو (پدیده هیدرولیک،پنیوماتیک...
    (۳,۸۱۲ بازدید)
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
    (۳,۷۸۱ بازدید)
  • ماشین سازی آسیا
    (۳,۷۷۵ بازدید)
  • آجر هلندی
    (۳,۷۵۴ بازدید)
  • جت پرینتر EC-JET جت پرینتر پرسرعت
    (۳,۷۴۹ بازدید)
  • کارگاه صنعتی میلاد
    (۳,۷۴۳ بازدید)
  • پیچ و رول پلاک سنگ نما.نماشویی
    (۳,۶۲۱ بازدید)
  • فروش اسانس قهوه-اسانس پودری قهوه-اسانس مایع قهوه Essential E...
    (۳,۵۶۳ بازدید)

آمار سایت
تاریخ تبلیغ بازدید
۳/۲۷ ۰ ۳۵۵۵
۳/۲۶ ۵ ۲۹۱۶
۳/۲۵ ۰ ۲۵۹۹
۳/۲۴ ۰ ۵۹۷۰
۳/۲۳ ۲ ۵۹۴۹
۳/۲۲ ۰ ۲۵۷۲
۳/۲۱ ۱ ۶۶۹۳
بازدید امروز : 3555
بازدید کل : 17029113
تبلیغات امروز : 0
تبلیغات کل : 1402
آنلاین : 177 نفر

اوقات شرعی

انواع رابط های فیبر نوری
کامپیوتر ::خدمات شبکه
بازدید :: 1207
تاریخ انقضا : ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴ و ۰۰ دقیقه
آگهی دهنده : اکسین تلکام
تلفن : 021-88851270
فکس : 021-88854083
استان : تهران شهر : تهران
ایمیل :
آدرس : تهران، میدان فاطمی، ابتدای خیابان جویبار، پ 39، واحد 22
اشتراک :

مشخصات آگهی
شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سیمپلکس و داپلکس فیبر نوری (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعیف کننده فیبر نوری (Attenuator) می باشد.

پیگتیل فیبر نوری
پچکورد فیبر نوری
پیگتیل سینگل مود
پیگتیل مالتی مود
پچکورد سینگل مود
پچکورد مالتی مود
تولید پیگتیل و پچکورد فیبر نوری
تولید پیگتیل و پچکورد سینگل مود
تولید پیگتیل و پچکورد مالتی مود
پچ کورد SC-SC
پچ کورد SC-LC
پچ کورد SC-FC
پچ کورد SC-ST
پچ کورد LC-LC
پچ کورد LC-FC
پچ کورد LC-ST
پچ کورد FC-ST
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود
آداپتور فیبر نوری
آداپتور ثابت و هیبرید
آداپتور SC
آداپتور LC
آداپتور FC
آداپتور ST
آداپتور DIN
آداپتور سیمپلکس
آداپتور داپلکس
سیمپلکس و داپلکس
اتنییتور فیبر نوری
تضعیف کننده مخابراتی
تضعیف کننده فیبر نوری
Patch Cord SC-SC
Patch Cord SC-LC
Patch Cord SC-FC
Patch Cord SC-ST
Patch Cord LC-LC
Patch Cord LC-FC
Patch Cord LC-ST
Patch Cord FC-ST
SC Pigtail
LC Pigtail
FC Pigtail
ST Pigtail
Pigtail
simplex
duplex
Attenuator
Single Mode
Multi Mode
SC Adapter
LC Adapter
FC Adapter
ST Adapter
نام :
ایمیل :
موبایل :
تلفن :
متن :





این آگهی را برای دوستتان ایمیل کنید

ایمیل :



جهت اطمینان آدرس ip شما نیز ارسال میشود

آگهی تازه

آگهی های اکسین تلکام

آگهی های ویژه ی بخش خدمات شبکه



  • شومینه
  • تپس
  • سازورسازه
  • قالان درب
  • ناکو
  • هودمس
  • اشپزخانه
  • لیفتراک
  • استیل رخ
  • دژاردرب
  • اتحاداران

تبلیغات



پشتیبانی

آگهی تصادفی
  • فروشنده سولفات مس
  • فروش دیاگ کاترپیلار و دیاگ پرکینز ET3
  • مکمل های غذایی ورزشی مجاز شرکت بی اس ان
  • فروش ویژه دیاگ مولتی برند لانچ اندروید X431 Pro3
  • متین فوم
  • سازنده انواع دریچه های نتظیم هوا و دمپرهای بین کانالی
  • فروش فلزیاب | ردیاب | دستگاه طلا ياب | طلایاب تصویری
  • دستگاه آراف فرکشنال سوزنی Secret RF Fractional
  • شرکت ماشین سازی دنیای صنعت اخوان
  • لایسنس اورجینال ویندوز سرور 2016 و 2012
  • ویدئو وال در نمایشگاه های بین المللی ساختمان و صنع
  • ماشین CNC چنگ گونگ XA5756
  • فـروش واجـاره تلویزیون های شهری مخصوص مسـابقات بزرگ ور...
  • خریدار کاغذ باطله
  • داربست خدابنده
  • دیاگ تویوتا و دیاگ لکسوس TechStream
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CFG46D به همراه تارت
  • کوله پشتی,کیف مدارس,کوله مدارس,کوله باشگاهی,کیف مدرسه ...
  • انواع پمپ هیدرولیک،فرمان،حرکت
  • #وکیل_ خانواده_مجرب#هدي_فرخي☎️٢٢٩١٩٦٣٣
  • قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite
  • بهترین خریدار کاغذ باطله | ضایعات کاغذ| کتاب باطله
  • تهران SKF تامین کننده محصولات شرکت FAG، بلبرینگ FAG
  • اجرای تلویزیون های ال ای دی شهری
  • دیاگ فشار باد لاستیک TPMS
  • دوربین مدار بسته ورتینا
  • تلویزیون شهری منحنی و دوار
  • دكتر زهرا ميراشه
  • اينورتر GOLDSTAR , اينورتر شارژر GOLD STAR , مبدل برق باتری به بر...
  • بنائی=بازسازی
  • فروش کتاب های کنکور دست دوم
  • تجهیزات ایران
  • تعمیرات تخصصی برق انژکتور و ecu خودرو های کیا
  • پمپ پیستونی فشار بالا ۵ لیتر توزایران
  • تامین کننده کلیه لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی
  • شیر دیافراگمی turbo
  • طراحی سقف ویلا، سقف شیروانی، سقف دکرا، آلاچیق، نمای سا...
  • آجرسفال ممتاز اصفهان 09139741336
  • عایق های الاستومری، عایق حرارتی برودتی، عایق صوتی
  • قیمت خرید و فروش دستگاه لیزر الکساندرایت Alexandrite
  • دیاگ مولتی برند اتل Autel MaxiSys
  • تابلوهای بزرگ نمایشی تبلیغاتی
  • نرم افزار مایکروکت هیوندا و کیا Microcat V6/Normal
  • دیاگ مزدا – فورد VCM II
  • دیاگ ب ام و ( دیاگ بی ام و) BMW ICOM
  • درزگیری آسفالت - 09121271146
  • ماشین تراش cnc ریل مورب جستومی ، CZG36دو محوره
  • پرچ و میخ پرچ رنگی متحد پرچ
  • منبع تغذیه مین ول ، منابع تغذیه مین ویل ، منبع تغذیه تاب...
  • ساخت غرفه های نمایشگاهی با ویدئو وال و ال ای دی
  • خرید بهترین تور استانبول
  • ال ای دی پخش کلیپ و تیزر
  • کپسول کاهش وزن سریع لیپو 6 بلک چربی سوز قوی
  • فروش انواع تلفن بی سیم – دیجیتال پاناسونیک
  • کناف ایران
  • فروش اسانس فلفل-اسانس مایع فلفل سیاه-اسانس پودری فلفل- e...
  • گارانتی و پشتیبانی
  • دیاگ تخصصی هیوندا و کیا GDS آپدیت و برنامه ریزی آنلاین
  • دستگاه دایود الکسVikini Alex Diode
  • پمپ هیدرولیک پیستونی شعاعی ۱۰ لیتر توزایران
  • دیاگ موتور صنعتی و دریایی ام تی یو MTU
  • هزینه کمتر، شرکت کنندگان بیشتر در همایش ها به کمک سیستم...
  • دیاگ فشار باد لاستیک TPMS
  • پمپ هیدرولیک رادیال ۱۷ لیتر توزایران
  • تمامي لوازم يدكي كوماتسو ITR با گارانتي
  • فروش ویژه بهترین دستگاه های تصفیه و فیلترهای آب خانگی
  • تكنو زیمنس نمایندگی زیمنس و زیمنس PLC در تهران
  • فروش اسانس زنجبیل-اسانس مایع زنجبیل –اسانس پودری Ginger-
  • قالب فلزی کارکرده/قالب فلزی بتن/قالب دسته دوم
  • ماشین CNC چنگ گونگ CV3250
  • آق آلتین شیمی
  • دیاگ ماشین آلات راهسازی و کشاورزی CNH DPA5
  • طلایاب | ردیاب | فلزیاب لورنز دیپ مکس | دستگاه لورنز Z1
  • خرید اینترنتی پمپ شناور02177327856
  • مکمل های غذایی ورزشی مجاز شرکت ماسل تک
  • شارژر باطری سوئیچینگ اتوماتیک مخابراتی 48 ولت 10 آمپر - 48 ...
  • آدیوس با لیپو بلک آر ایکس سری جدید فوق العاده قوی و موثر
  • کفش ایمنی علی منش
  • ماشین تراش cnc پنج محوره CFG46Y2+2با محور Y ریل مورب جستومی
  • تلویزیون های شهری جهـت اجـرای هرچـه بهتـرمراسـم بانصـ...
  • دیاگ جی ام یا دیاگ جنرال موتورز MDI GM
  • Hydraulic Control Valve
  • پخش و فروش عمده لوازم التحریر
  • حلال نفت بی بو ، حلال معادل 402 ، حلال نفت ، فروش حلال نفت ...
  • بچینگ پلانت
  • فروش و اجاره تلویزیون تبلیغاتی دور زمین ورزشی
  • تایل های سنگریزه ای طرح سفال، سقف های شیب دار ویلا
  • پمپ پیستونی ایرانی ۲۱ لیتر توزایران
  • آبکاری کروم سخت قربانی
  • بلیط ارزان هواپیما
  • دیاگ پورشه Porsche Piwis Tester II
  • قرص لاغری نچرال مکس اسلیمینگ Natural Max Slimming
  • اخذ ویزای سوئیس
  • ماشین CNC چنگ گونگ XK5756
  • مفصل رزینی – حرارتی تامر الکتریک ترکیه با مواد بایر آل...
  • کارگاه آموزشی، بهینه سازی و شبیه سازی انرژی و انرژی در ...
  • دیاگ اسکانیا Scania Vci1
  • تور پاتایا ویژه اسفندماه
  • چــراغ سـیــگــنال طرح تله و شاسی استوپ و استارت طرح تل...
  • دیاگ گیربکس آلیسون Allison Doc
  • فلوتر سوئيچ CELDUC, فلوتر سویيچ سلدوک , كنترل سطح سلداک, فل...
  • دیاگ گیربکس زد اف ZF TMP 6
  • فروش بلبرینگ SKF، بلبرینگ اس کا اف، قیمت بلبرینگ SKF
  • بوبین شیر برقی هیدرولیک رکسروت (پدیده هیدرولیک،پنیوما...
  • کیان گیربکس
  • شرکت آسانبر سایان فرازان
  • فروش اسانس فندق-اسانس مایع فندق -اسانس پودری فندق- hazelnut
  • فروش لایسنس ویندوز 10 اورجینال Windows
  • تلفن تحت شبکه SIP , IP
  • قیمت دستگاه لیزر موهای زاید دایود Diode

استان ها